Sayın Rüstem Yüksel İzmir’deki Sağlık Tesislerini Tanıttı
Yazar izsatu

Sayın Rüstem Yüksel İzmir’deki Sağlık Tesislerini Tanıttı

Fizyoterapi merkezi bulunan hastaya konfor ve mahremiyet veren, uzman ve terapistlerden oluşan sağlık personeli gözetiminde maden suyu kullanan olağanüstü bir tatil yeri olan otel turumuz. Otel ayrıca stres kolaylığından kurtulmak için özel bir makyaj sunan entegre bir spa ve muhteşem ve eğlenceli manzaralarla dolu eşsiz tasarımıyla Türk banyosu sunar.

Üniversite hastanesi ile iş birliği var ve 2500 kişilik kapasiteli eşsiz konferans merkezi, en önemli bilimsel ve tıbbi konferansların gerçekleştiği.

Bu muhteşem büyülü yeri keşfetmek için bu değerli fırsat için İzmir turist danışmanı #Rostam _ Yussel ve Turizm Müdürlüğü ‘ne teşekkür ederiz… Sayın’ a teşekkür ederiz. IMC Turizm Turizminden #Mohamed _ Al-Kawasimi, Ürdün heyetinden Ürdün ‘ de Türkiye turist pazarlama uzmanı ve Sn. Küre-Global Seyahat Dergisi ‘ nin kurucusu Engen T. Bereketli işbirliği için varlığı nedeniyle, Ms. Hanan Yussel ve Johart Warrap Hart ekibine çabaları için teşekkürler.

KAYA İZMİR TERMAL & KONFERANS-İZMİR-TÜRKİYE Yönetim kurulu başkanı Dr Alpaslan ile tanışmanın gururunu yaşıyoruz Bu muhteşem ve çarpıcı otel ve spa ‘ da bir tur attık, Kaya ‘ daki tedavinin fiziksel sağlığınızı ve ruhunuzun dengesini nasıl sağladığını bize gösteriyorlar…

  • Yorum Yok
  • 14 Ağustos 2018

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir