Yazar izsatu

Vali Ayyıldız Sağlık Turizmi Derneği Üyelerini Ağırladı.

İzmir Sağlık Turizmi Derneği Başkanı Dr. Bülent Cinel ve dernek yönetim kurulu üyeleri, İzmir Valisi Erol Ayyıldız’ı makamında ziyaret ederek derneğin faaliyetlerini anlattı.

İzmir Valisi Erol Ayyıldız, İzmir Sağlık Turizmi Derneği Başkanı Dr. Bülent Cinel ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Yapılan ziyarette Vali Erol Ayyıldız’a derneğin Alanya’da gerçekleşen toplantısı hakkında bilgi veren Cinel, Türkiye’de Sağlık Turizmi Dernekleri Federasyonu kurulması hususunda ortak karar alındığını ve İzmir ilini İzmir Sağlık Turizmi Derneğinin temsil ettiğini kaydetti. Ayyıldız’a 2012 yılından bu yana derneğin yapmış olduğu faaliyetleri ve projelerini aktaran Başkan Cinel, “Sayın valimize İzmir’in sağlık turizmindeki sorunlarını ve derneğin beklentilerini aktardık. Bizi kabul eden, dinleyen valimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren İzmir Valisi Erol Ayyıldız da, İzmir açısından sağlık turizminin önemine dikkat çekerek, İzmir Valiliği olarak bu konuda her türlü desteği vermeye hazır olduklarını kaydetti.

  • Yorum Yok
  • 10 Nisan 2016

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir